نتایج جستجو برای عبارت :

خون بهات منم من:)

یکشنبه 5/8/98دیروز بود بابا کمکت میکرد که راه بری تو هم در حد دو قدم میرفتی و بعدش اروم مینشستی،و ما هم تند تند تشویقت میکردیم و میگفتیم آفرین دختر شجاعمون تو هم ذوق میکردی،تا امروز بود که، وقتی داشتم جارو برقی میکشیدم تو 'تو حال و هوای خودت دست گرفته بودی به مبل و ایستاده بودی و خیلی اروم دستت رو رها کردی و یه کم رقصیدی و بعدش آروم آروم قدم برداشتی،وقتی میوفتادی باز میرفتی سمت مبل و کارت رو تکرار میکردی،واااای وقتی این صحنه رو دیدم از شدت ذوق و
من طلبنی وجدنی؛ و من وجدنی عرفنی؛ و من عَرَفَنی اَحَّبَنی؛ و من احبنی عشقنی ؛ و من عشقنی عَشَقْتُهُ ؛ و من عشقته قَتَلتَهُ ؛ فمن قتلته فَعَلَیَّ دیةُ ؛ فمن عَلَیَّ دیَة ،فَاَنا دیَة (:
هر کسی که مرا طلب کند ، مرا پیدا می کند؛
و هر کسی که مرا پیدا کند مرا میشناسد؛
وهر کسی که مراشناخت مرا دوست می دارد؛ 
وهر کسی که مرا دوست داشت عاشقم میشود ؛
و هر کسی که عاشقم بشود من عاشقش بوده ام ؛
و هر کسی که من عاشقش باشم اورا می کشم ؛
و هر کسی که من اورا بکشم خون
دانلود فیلم روح دوبله فارسی Ghost 2019 فیلم روح با کیفیت 1080p & 720p & 480p با لینک مستقیم دانلود رایگان فیلم Ghost 2019
نام فیلم : روح – Ghost 2019 ژانر : ترسناک | هیجان انگیز زبان : دوبله فارسی + زبان اصلی کیفیت : WEB-DL 1080p + WEB-DL 720p + WEB-DL 480p مدت زمان : 130 دقیقه امتیاز : 5,7 از 10 سال انتشار : 2019 محصول کشور : هندوستان | آمریکا کارگردان: Vikram Bhatt ستارگان : Shivam Bhaargava, Sanaya Irani, Vikram Bhatt اطلاعات بیشتر : IMDb خلاصه داستان : کاران کانا ، یک سیاستمدار هندی الاصل ساکن انگلستان است که به قت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها